Konferansjer

Marcin Maszka Konferansjer

Konferansjer- Marcin maszka

Jeżeli ktoś mówi “impreza” to na myśl przychodzi tylko jedna osoba -Marcin Maszka! Powszechnie lubiany konferansjer, który znajomicie odnajduje się w każdej roli. Na Śląsku dał się poznać jako ekspert od prowadzenia imprez sportowych, ale tylko kwestią czasu było, aby zgłosili się również organizatorzy koncertów, imprez firmowych, czy pikników rodzinnych. Bogaty wachlarz anegdot, interakcja z uczestnikami oraz znakomite poczucie humoru sprawiają, że imprezy na długo pozostają w pamięci uczestników.

Eventy promocyjne

Jeżeli planujecie imprezę w galerii handlowej, urodziny firmy, akcję promocyjną to w końcu znaleźliście konferansjera, który uwydatni cały event. Ważną cechą osobowości Marcina jest jego niezwykła umiejętność nawiązywania relacji, dzięki czemu uczestnicy wydarzeń chętnie uczestniczą we wszystkich aktywnościach. Odpowiedni dobór słów, serdeczność i energia sprawiają, że ludzie wręcz przepadają za Marcinem.

Imprezy Sportowe

W karierze Marcina przewinęły się topowe imprezy biegowe takie jak Silesia Marathon 2020, 2 edycje Biegu z Flagą w Katowicach, 2 edycje Biegu Walentynkowego w Dąbrowie Górniczej, 4 edycje Biegu Mikołajkowego w Katowicach, 5 Edycji Parkowych Hercklekotów, 5 Edycji Siemianowickiego Biegu Świetlików, 2 edycje Chorzowskiego Biegu z Sercem, 2 edycje Lubelskiego Biegu Nieustraszonych, 3 Bieg Bez Gaci w Katowicach. 

Współpracę zawiązał również z organizatorami imprez rowerowych: 2 edycje Lubelskiego Festiwalu Rowerowego. W latach 2016-2017 cykl imprez Enduro MTB Series, 2 Edycje Mistrzostw Polski XCE w Lublinie, 3 edycje Eliminatora MTB oraz 1 edycja KatoBike Festival. Marcina mogliście również spotkać w Gliwickiej Arenie podczas meczów Futsal Ekstraklasy.

SPORT AKADEMICKI

Marcinowi niezwykle bliski jest sport akademicki. Mogliście go usłyszeć trzykrotnie podczas AMP w Kolarstwie Górskim (2017,2018,2019), AMP w Biegach Przełajowych 2018 oraz licznych imprezach organizowanych na AWF Katowice

Pikniki rodzinne

Marcin znany jest z niesamowitych zdolności budowania radosnej atmosfery, dlatego jest idealnym konferansjerem na pikniki rodzinne. W atrakcyjny sposób zapowiada wykonawców, aktywizuje publiczność i przeprowadza konkursy.