Animacje

Animacje

Ta część poświęcona jest imprezom dla najmłodszych! Od 2017 roku realizujemy najlepsze bale karnawałowe, imprezy mikołajkowe oraz pikniki rodzinne. W trakcie imprez kładziemy nacisk na jakość i to właśnie dlatego jesteśmy pewnym wyborem dla ponad 20 szkół i przedszkoli rocznie! 

bale karnawałowe

Impreza muzyczna w szkole lub przedszkolu musi być wyjątkowa! Właśnie dlatego stworzyliśmy wyjątkową formę balu. W trakcie imprezy uczestnicy biorą udział w ponad 2 godzinnym, bogatym programie animacyjnym, który zawiera: -tańce animacyjne -konkursy muzyczne -quizy interaktywne. Ponadto jako nieliczni zapewniamy oświetlenie dekoracyjne sali, co dodaje uroku całej imprezie! 

piknik rodzinny

To nieodłączny element roku szkolnego. Warto, aby został on na długo w pamięci wszystkich uczestników. Na czas pikniku zapewniamy: -namioty 3mx3m, nagłośnienie oraz mikrofony bezprzewodowe. Natomiast Nasz prowadzący zaangażuje w mistrzowski sposób wszystkich gości pikniku do wspólnej zabawy! 

Impreza mikołajkowa

Spotkanie Św. Mikołaja to za każdym razem wielkie przeżycie dla wszystkich dzieci. Na ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy jedyne i niepowtarzalne Mikołajkowe show, w trakcie którego Św. Mikołaj przeprowadzi kilka zabawnych animacji i w towarzystwie Pani Mikołajkowej rozda dzieciom prezenty.